KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667056
nr 1266 7056
Ronnie Bird, komposition, signerad. Olja på duk, 62x46 cm
Utrop:
540 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:09:19
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr